200 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ RGBY ΑΣΗΜΙ ΚΑΛΩΔ ΧΑΛΚΟΥ ΑΝΤΑΠΤΟΡ(3VDC) & 8 ΠΡΟΓΡΑΜ IP44 20m+3m 6W ACA X01200312
Άμεσα διαθέσιμο
SKU
X01200312
| Αριθμός Λαμπτήρων | 200 LED |
| Τάση (Volt) | 230V AC/ 6V DC (1000mA) |
| Ισχύς | 6 W |
| Χρώμα Φωτός | RGB & Κίτρινο |
| Χαρακτηριστικά για 1 λαμπάκι ή LED | 3V/ 20mA/ 0,06W |